Sprzedaż zlikwidowanych składników majątku Muzeum Okręgowego w Rzeszowie

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Z WOLNEJ RĘKI ZLIKWIDOWANYCH SKŁADNIKÓW MAJĄTKU.

I. Nazwa sprzedającego:

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie

ul. 3 maja 19, 35-030 Rzeszów

e–mail: sekretariat@muzeum.rzeszow.pl

II. Opis przedmiotu sprzedaży:

Lp

Nr inwentarza

Ilość egz.

Stan techniczny

Wartość brutto

(cena nabycia)

Tablet graficzny Intuos- wacom

MOR-A/4/49/491/3 –kod 5000000001798

1

Sprawne, nieuszkodzone. Widoczne liczne ślady użytkowania

2

MOR-MHM/4/48/487/5 –

kod 5000000007769

3

MOR-AT/DG/4/48/487/2

Kod 5000000007721

4

MOR-A/4/48/487/8

Kod 5000000007752

5

MOR-A/4/48/487/9

Kod 5000000007738

6

ŚT/491/0127

Kod 5000000007301

1

Sprawne, z licznymi śladami użytkowania, sporadyczny zanik obrazu prawdopodobnie uszkodzona taśma matrycy

III. Pozostałe informacje:

1. Oględzin przedmiotu ogłoszenia o sprzedaży można dokonać w dniu 30 kwietnia 2024 r. w godzinach od 8:00 do 13:00, w siedzibie Muzeum Okręgowego w Rzeszowie, przy ul. 3 Maja 19, 35-030 Rzeszów, po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu zamiaru dokonania oględzin na numer tel. 17 853 52 78
  2. Ofertę zakupu składa się na wzorze stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
  3. Oferta powinna zawierać:

– imię i nazwisko lub nazwę oferenta,

– adres siedziby  oferenta, adres e-mail,

– numer PESEL ( w przypadku osoby prawnej  NIP) oferenta,

– datę sporządzenia oferty,

– oferowaną cenę za całość przedmiotów wystawionych do sprzedaży

– oświadczenie, że oferent zapoznał się z warunkami sprzedaży i przedmiotem sprzedaży

1. Ofertę w formie pisemnej należy złożyć w sekretariacie Muzeum Okręgowego w Rzeszowie, ul. 3 Maja 19, 35-030 Rzeszów pok. 209 w terminie do dnia 06.05.2024 r. do godz. 12:00. Oferty, które wpłyną po terminie nie będą brane pod uwagę. Jeżeli wpłynie więcej niż jedna oferta na zakup zlikwidowanych składników majątku, pierwszeństwo w zakupie ma oferta złożona wcześniej.
  2. Nabywcą zostaje oferent, który jako pierwszy złoży ofertę zakupu.
  3. Sprzedający zastrzega sobie prawo unieważnienia procedury sprzedaży bez podania przyczyny lub prawo zamknięcia procedury sprzedaży bez wybrania  jakiejkolwiek oferty bez prawa do żądania jakiegokolwiek odszkodowania ze strony oferentów.
  4. Oferty o cenie nabycia innej niż cena podana w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane.
  5. Oferent, którego oferta zostanie wybrana, zostanie poinformowany o tym fakcie telefonicznie, a na podany przez niego adres e-mail zostanie wysłana faktura, którą należy opłacić w ciągu 7 dni od jej otrzymania, gotówką w kasie Muzeum lub przelewem na numer konta podany na fakturze.
  6. Wydanie przedmiotu sprzedaży nabywcy następuje niezwłocznie po zapłaceniu ceny nabycia i podpisaniu protokołu zdawczo – odbiorczego, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do niniejszego ogłoszenia. Wydanie przedmiotu zamówienia odbędzie się w dniu i w godzinach pracy Muzeum – po uprzednim ustaleniu terminu.

IV. Ochrona danych osobowych:

1. Sprzedający jest Administratorem danych osobowych oferenta. Kontakt oferenta w sprawie jego danych osobowych może nastąpić z Inspektorem Ochrony Danych listownie na adres Muzeum, oraz pod nr tel: 17 853 52 78 (wew. 31) lub adres e-mail: tkusior@muzeum.rzeszow.pl.
  2. Sprzedający będzie przetwarzał dane osobowe oferenta w celu realizacji obowiązków wynikających z niniejszego postępowania, oraz w zakresie i celach, jakie są niezbędne do prowadzenia jego działalności ustawowej i statutowej, a także zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 10 maja 2018 r. (Dz.U. 2019 poz. 1781), oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z powyższym postępowaniem.
  3. Odbiorcami danych osobowych oferenta mogą być upoważnieni pracownicy Sprzedającego oraz organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
  4. Dane osobowe oferenta będą przechowywane przez okres niezbędny dla wykonania celów ustawowych i statutowych a także wykonania obowiązków wynikających z właściwych przepisów prawa, (m. in. przepisów podatkowych, rachunkowych oraz kancelaryjno-archiwalnych i innych), które nakładają na Sprzedającego, jako Administratora obowiązek ich przechowywania przez określony okres.
  5. Oferentowi w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych przysługują następujące prawa:
    a) dostępu do zgromadzonych danych osobowych (a także uzyskania kopii danych)
    b) zmiany danych osobowych dot. sprostowania, uzupełnień i aktualizacji;
    c) żądania usunięcia danych osobowych (tzw. prawo do bycia zapomnianym, za wyjątkiem ograniczeń związanych z koniecznością realizacji obowiązków podatkowych);
    d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych chyba, że przetwarzanie jest wymagane przepisami prawa;
    e) przenoszenia danych osobowych;
    f) sprzeciwu wobec przetwarzania;
    g) wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie udzielonej zgody);
    h) wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Podanie przez oferenta danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest warunkiem niezbędnym dla przeprowadzenia postępowania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości prawidłowego przeprowadzenia postepowania.
  7. Sprzedający nie będzie przekazywał danych osobowych oferenta do państwa trzeciego.
  8. Dane osobowe oferenta nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Załączniki:

1. ZARZĄDZENIE Nr 22 z 2024 w sprawie sprzedaży zlikwidowanych środkó trwałych