XXXVI Rzeszowska Konferencja Archeologiczna

Informujemy, iż w dniach  24-25 kwietnia 2023 r. w sali konferencyjnej Muzeum Okręgowego w Rzeszowie, ul. 3 Maja 19, odbędzie się XXXVI Rzeszowska Konferencja Archeologiczna „Badania archeologiczne prowadzone na terenie południowo-wschodniej Polski, zachodniej Ukrainy i północnej Słowacji”.

Zwracamy uwagę, iż IV (ostatnia) sesja konferencji, z przyczyn organizacyjnych, odbędzie się w dwóch, równoległych panelach.

Jeden z nich, podobnie jak poprzednie, odbędzie się w budynku Muzeum Okręgowego w Rzeszowie, natomiast drugi to otwarte posiedzenie Komisji Archeologii Trójmorza Neolitu i Epoki Brązu Komitetu Nauk Pra- i Protohistorycznych Polskiej Akademii Nauk, poświęcone badaniom aglomeracji chotynieckiej. Odbędzie się ono w auli im. Stanisława Zająca na  Uniwersytecie Rzeszowskim (al. Rejtana 19, budynek A1).

Opłatę konferencyjną w wysokości 50 zł (studenci, doktoranci – 25 zł) prosimy wpłacać na konto Muzeum Okręgowego w Rzeszowie (Santander Bank): 31 1500 1100 1216 5000 8762 0000, w tytule przelewu podając imię i nazwisko uczestnika konferencji, wraz z adnotacją „opłata konferencyjna 2023”.  W przypadku chęci otrzymania faktury za ww. płatność, prosimy o wcześniejszą informację.

Wpłaty można również dokonać w momencie rejestracji, bezpośrednio u organizatorów.

Pragniemy również wesprzeć naszych ukraińskich przyjaciół w ich codziennej walce, dlatego zaprosiliśmy do współpracy fundację FOLKOWISKO (https://fundacja.folkowisko.org/main/o-nas/), która w trakcie konferencji będzie zbierać datki na rzecz pomocy Ukrainie. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej inicjatywy, wierząc iż każda złotówka ma w tej akcji ogromne znaczenie.

PROGRAM WYDARZENIA:

Pobierz wersję tekstową