ZWIEDZAJ Z PRZEWODNIKIEM MUZEALNYM!

Zachęcamy do korzystania z oferty przewodników muzealnych, którzy pełnią dyżur w każdy wtorek, środę, czwartek, piątek i niedzielę.

Bilet wstępu kosztuje 25 złotych plus indywidualne bilety wstępu dla zwiedzających. O usługę należy poprosić w Punkcie Informacyjnym – Kasie.

Zachęcamy również do wcześniejszej rezerwacji przewodników oprowadzających według tematów:

Historia mała i duża – opowieść o Konwencie Pijarów i historiach ukrytych w eksponatach.

Muzeum jest to takie niezwykłe miejsce, w którym można odbyć podróż w czasie. Zobaczyć można, jak ta nasza „mała”, lokalna historia splata się nieraz w niesamowity sposób z historią „wielką”, gdzie pojawiają się postacie znane z kart książek, gdzie z otchłani wieków przemawia do nas historia. Wystarczy tylko posłuchać…

Rezerwacje pod numerem telefonu: 17 853 82 78

Zwiedzanie wystawy czasowej MODOWY LUKSUS z kurator wystawy Beatą Kuman. Dostępne tylko do 28 lipca.

Rezerwacje pod numerem telefonu: 17 853 82 78