Aktualności dotyczące wystawy „Jacek Malczewski – portret własny”

Szanowni Państwo,

Wystawa „Jacek Malczewski – portret własny” powoli dobiega końca. Ekspozycja czasowa jest dostępna tylko do 31 października 2021 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum oraz do nabycia nowego wydawnictwa towarzyszącego tej ekspozycji, które zawiera reprodukcje wszystkich dzieł prezentowanych na wystawie „Jacek Malczewski – portret własny” wraz ze wstępem kurator wystawy – Marii Stopyry.

W niedzielę (24.10.2021 r.) w ramach cyklu „Kulturalne niedziele” zapraszamy do oglądania dzieł Malczewskiego wraz z komentarzem kuratora wystawy. Chętnych zachęcamy do zapisów pod nr. telefonu (17) 853 52 78. Spotkania odbędą się w godzinach 11.00 i 13.00.

Jednocześnie informujemy, że istnieje również możliwość uzgodnienia innego terminu dla grup zorganizowanych. Minimalna liczba uczestników wynosi 5. Zapisy pod nr. telefonu (17) 853 52 78.

24 października odbędzie się promocja wydawnictwa „Jacek Malczewski – portret własny” w specjalnej cenie 10 złotych.

Okładka wydawnictwa "Jacek Malczewski - portret własny"

Okładka wydawnictwa „Jacek Malczewski – portret własny”