„Kulturalne niedziele” w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl spotkań zatytułowanych „Kulturalne niedziele”, podczas których muzealnicy opowiedzą Państwu o najciekawszych i najcenniejszych kolekcjach naszego muzeum.

W każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca będą mieli Państwo możliwość uczestniczyć w tematycznych prelekcjach oraz zwiedzaniu naszych wystaw w towarzystwie kuratora wystawy bądź opiekuna kolekcji. Ograniczona – ze względów na obostrzenia sanitarne – grupa odbiorców da Państwu możliwość komfortowego zwiedzania i zapoznania się z prezentowaną tematyką.

21 lutego

godz. 11.00 i 14.00 – „Szabla – królowa polskiej broni” – spotkanie na nowej ekspozycji czasowej „Niepodległość szablą wywalczona”

7 marca

godz. 11.00 i 14.00 –  Dzień Kobiet w Muzeum – modowe spotkanie na stałych ekspozycjach Galerii Rzemiosła Artystycznego i Galerii Malarstwa Polskiego

21 marca

„Wysoczyzna Królów”. Podkarpackie groby książęce – prelekcja ODWOŁANA, o nowym terminie poinformujemy wkrótce.

Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się z zachowaniem obowiązujących rygorów sanitarnych.
Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 17 853 52 78

Uczestników obowiązują bilety wstępu.

Serdecznie zapraszamy!