NIEDZIELE W MUZEUM – Październik 2020

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie zaprasza na cykl spotkań zatytułowanych „Niedziele w Muzeum”. W każdą niedzielę miesiąca zapraszamy Państwa do naszego muzeum na blok zajęć warsztatowych łączących ze sobą elementy edukacyjne z działaniami twórczymi. „Niedziele w Muzeum” to szansa na spędzenie czasu w oryginalny sposób! Serdecznie zapraszamy!

MIEJSCE: Gmach główny Muzeum Okręgowego, ul. 3 Maja 19, Rzeszów

Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc ograniczona.
Prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 17 853 52 78

18 października – Warsztaty ceramiki

Uczestnicy zajęć mogą wykonać własne naczynia, figurki, ozdoby i grzechotki, a nawet kopie średniowiecznych kafli rycerskich. Wszystkie materiały potrzebne do pracy (glina, farby, szkliwa) i wypał prac wliczone są w cenę biletu!
W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach, prosimy o zgłoszenie pod nr telefonu: 662 600 635

Czas trwania: 10.15 – 12.15 oraz 13:00 – 15:00
Koszt zajęć: 20 zł od osoby lub 30 zł bilet rodzinny (1+1)

25 października I Ty możesz zostać fotografem… w atelier Edwarda Janusza

Zajęcia przybliżą uczestnikom sylwetkę Edwarda Janusza oraz jego rodziny. Za pomocą pięknych fotografii wykonanych w jego zakładzie, uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość „przeniesienia się w czasie” do Rzeszowa z przełomu XIX i XX wieku. Podczas części warsztatowej każdy z uczestników będzie mógł samodzielnie, w specjalnie do tego celu zaaranżowanym atelier, wykonać zdjęcie oraz je ozdobić. Zajęcia w takim kształcie odbywają się dzięki uprzejmości firmy FUJIFILM, która wypożyczyła Muzeum aparaty FUJFILM Instax Mini 9.

Czas trwania: 11.00 – 13.00
Koszt zajęć: 15 zł od osoby

Skip to content