Zaproszenie na spotkanie integracyjne

Koleżanki i Koledzy Muzealnicy!

Zbliża się pierwsza rocznica powołania do życia Oddziału Podkarpackiego SMP. Wszystkim aktywnym i wspierającym członkom naszej organizacji bardzo dziękuję. Pozostałych zachęcam do współpracy. Zapraszam wszystkich na spotkanie integracyjne które odbędzie się 4 września (piątek) w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja w Trzcinicy.

Przyjeżdżamy indywidualnie. Zbiórka o godz. 13.00 przy wejściu do Skansenu. Dzięki uprzejmości Dyrektora Jana Gancarskiego, który będzie nas gościł spotkanie zapowiada się obiecująco. Oprócz zwiedzania z przewodnikiem (wystawa, park archeologiczny, grodzisko – ok 1,5 godz.), planujemy turniej gry w boule oraz zawody w strzelaniu z łuku a później wspólną biesiadę. Serdecznie zapraszam wszystkich grających do zabrania gitar lub innych instrumentów, które mogą akompaniować wspólnemu śpiewaniu. Przypominam o prośbie nadsyłania Waszych propozycji do Śpiewnika Muzealnego, w formie plików Word z tekstami piosenek i pieśni z chwytami gitarowymi. Śpiewnik każdy uczestnik otrzyma drogą mailową. W spotkaniu mogą uczestniczyć osoby towarzyszące związane ze środowiskiem (żona/mąż/partner), Koszt uczestnictwa 30 zł od osoby (proszę mieć ze sobą gotówkę, płacimy na miejscu.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 26 sierpnia. Wysyłajcie je na adres klubasmuzeumdobranocek@op.pl

Pozdrawiam serdecznie w imieniu Zarządu Podkarpackiego Oddziału Stowarzyszenia Muzealników Polskich. Do zobaczenia w Trzcinicy

Bogdan Kaczmar

Prezes OP SMP

Skip to content