OFERTA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH NA FERIE 2022

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy ofertę zajęć edukacyjnych i warsztatów na FERIE ZIMOWE 2022.

Zajęcia będą odbywać się w 3 miejscach: Muzeum Okręgowym w Rzeszowie (ul. 3 Maja 19) i oddziałach:

Muzeum Historii Miasta Rzeszowa (Rynek 12) oraz Muzeum Etnograficzne im. F. Kotuli (Rynek 6).

W celu zamówienia zajęć prosimy o kontakt do konkretnych Muzeów ->

Ferie zimowe 2022 w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie oferta

Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi już od 5 złotych w przypadku zajęć lekcyjnych i 15 złotych gdy są to zajęcia warsztatowe.

Zajęcia edukacyjne trwają od 60 minut do maksymalnie 120 minut – jeśli są to warsztaty.

W przypadku Warsztatów ceramicznych oferujemy również zajęcia wyjazdowe.

Nauczyciele i opiekunowie przychodzący z grupą nie wykupują biletu wstępu.

Z chęcią podejmiemy współpracę jeśli będą Państwo potrzebowali innych zajęć tematycznych. W tym celu prosimy o kontakt z kierownikiem Działem Edukacji, Promocji i Cyfryzacji – Łukaszem Ożogiem – promocja@muzeum.rzeszow.pl lub 503-982-084.

Tematy zajęć edukacyjnych i warsztatów w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie:

• Modowy luksus – zajęcia warsztatowe towarzyszące wystawie czasowej Modowy Luksus (grudzień 2021-maj 2022)

• Poszukiwacze zaginionych skarbów, czyli historyczni detektywi w akcji – zajęcia historyczne

• Warsztaty ceramiki regionalnej – pamiątki rzeszowskie

• W zakonnej aptece – zajęcia historyczne z wątkami zielarstwa

• Epoka kamienia jak malowana – zajęcia archeologiczne

• Grasz w zielone? Tajemnice polskiego munduru – zajęcia historyczne

• Szabla i pancerz. Opowieści sarmackie o husarii, Sobieskim i odsieczy wiedeńskiej – zajęcia historyczne