Ogłoszenie o zmianie treści SIWZ dotyczące przetargu nieograniczonego na „Przebudowę i zmianę sposobu użytkowania XVI w. dworu – spichlerza w Zgłobniu na cele biurowe i magazynowe. Regionalna Składnica Zabytków Archeologicznych. Etap IX – Dostawa wyposażenia do zabytkowego XVI w. dworu-spichlerza w Zgłobniu, którego właścicielem jest Muzeum Okręgowe w Rzeszowie”.

Zamawiający – Muzeum Okręgowe w Rzeszowie, informuje o zmianie treści SIWZ, dotyczącej przetargu nieograniczonego na „Przebudowę i zmianę sposobu użytkowania XVI w. dworu – spichlerza w Zgłobniu na cele biurowe i magazynowe. Regionalna Składnica Zabytków Archeologicznych. Etap IX – Dostawa wyposażenia do zabytkowego XVI w. dworu-spichlerza w Zgłobniu, którego właścicielem jest Muzeum Okręgowe w Rzeszowie”.

Szczegóły w załączniku. Pobierz