Warsztaty ceramiczne i garncarskie (2 i 16 grudnia)

Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na warsztaty ceramiczne i garncarskie pt. „Nie święci garnki lepią”, na których nauczycie się lepić z gliny, toczyć na kole oraz malować i szkliwić wypalone prace. Poziom trudności dostosowujemy zawsze do poziomu zaawansowania i wieku uczestników. Nie narzucamy tematów ani technik pracy ale pomagamy i inspirujemy. Warsztaty muzealne są sposobem kreatywnego spędzania czasu, źródłem radości z procesu tworzenia ceramicznych kształtów i przede wszystkim dobrą zabawą dla dzieci i dorosłych.

Najbliższe zajęcia odbędą się:

2 grudnia 2018 r.
I grupa: godz. 10:30 – 12:30 – warsztaty ceramiki: wylepianie z form gipsowych, lepienie z wałeczków, tworzenie różnorodnych form z płatów gliny, malowanie i szkliwienie wypalonych prac (wejście na zajęcia przez budynek administracyjny – od ul. Roderyka Alsa lub małą furtką)

II grupa: godz. 15:00 – 17:00 – warsztaty garncarskie: nauka toczenia na kole garncarskim oraz wylepianie naczyń z form gipsowych, malowanie i szkliwienie wypalonych prac (wejście główne – od ul. 3 Maja)

16 grudnia 2018 r.
I grupa: godz. 10:30 – 12:30 warsztaty ceramiki: wylepianie z form gipsowych, lepienie z wałeczków, tworzenie różnorodnych form z płatów gliny, malowanie i szkliwienie wypalonych prac (wejście na zajęcia przez budynek administracyjny – od ul. Roderyka Alsa lub małą furtką)

Ze względów organizacyjnych płatność za zajęcia przedpołudniowe wyłącznie gotówką.
Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy pod nr tel. 17/853 52 78

Bilet wstępu: 15,00 zł od osoby
Bilet rodzinny (1+1): 25,00 zł

 

.

Skip to content