Historie klockami budowane II

Od 13 marca do 6 kwietnia zapraszamy Państwa na przedpremierową prezentację wystawy „Historie klockami budowane II”. Wystawa zorganizowana przez Stowarzyszenie „Zbudujmy to!” zrzeszające dorosłych miłośników budowli z klocków Lego. Po sukcesie podobnej wystawy, która gościła w muzeum w roku 2013 tym razem prezentujemy zupełnie nowe kreacje wykonane przez członków Stowarzyszenia. Z rozmysłem wystawa została podzielona na dwa etapy, bowiem między 13 marca a 6 kwietnia będzie można obejrzeć część konstrukcji, które później zostaną zastąpione innymi. Chodzi tutaj m.in. o sceny z Powstania warszawskiego, przygotowań do bitwy pancernej pod Kurskiem czy też konstrukcji przedstawiającej potyczkę żołnierzy alianckich z Niemcami w Normandii w 1944 roku. Zatem jeśli ktoś ma życzenie aby obejrzeć przedpremierową prezentację wystawy zapraszamy juź od 13 marca.

I tym razem licząc na dużą frekwencję wśród zwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży szkolnej jak i dorosłych. Na wystawie będzie można zobaczyć kilka dużych makiet, jak również małych i dużych modeli budynków, samochodów, samolotów, pojazdów kosmicznych, czy scen z życia ludzików. Innymi słowy będzie można przekonać się, że z klocków Lego można zbudować naprawdę wszystko, prawie każdą historię.

Od 8 kwietnia do 2 czerwca wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w innej aranżacji. A zatem nie obejdzie się bez kilkukrotnego odwiedzenia Muzeum i śledzenia zmian zachodzących w „Historiach klockami budowanych”. 

Serdecznie zapraszamy!

Bilet wstępu: 
normalny: 10,00 zł
ulgowy – dzieci powyżej 3 r.ż.: 8,00 zł