60+kultura

Przed nami kolejna edycja akcji MKiDN „60+kultura”, która odbędzie się w dniach 23-24 września.
W tych dniach seniorzy w całym kraju będą mogli bezpłatnie lub za symboliczną opłatą skorzystać z oferty instytucji kulturalnych.

Zapraszamy zatem seniorów do zwiedzania Muzeum Okręgowego w Rzeszowie oraz naszych Oddziałów w dniu 24 września br. w godz. 10:00 – 16:00 zupełnie za darmo.

W tym dniu zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Moda na Styl. Stroje i akcesoria damskiej mody (XIX – XX w.)” prezentującej zbiory własne muzeum oraz najnowsze nabytki (torebki, wachlarze, parasolki oraz akcesoria damskie) zakupione dzięki wsparciu finansowemu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Miejsce: Muzeum Okręgowe w Rzeszowie – Gmach Główny
Seniorzy – wstęp wolny